Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

602 761 526

Oprogramowanie


Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm handlowych, sklepów i gastronomii. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firm SYMPLEX, WA-PRO, INSERT. Wdrażamy programy SmallBusiness, Wf-Mag, Subiekt oraz system dla gastronomi Bistro. Oprócz wdrożenia systemu zapewniamy także stałą obsługę posprzedażną łącznie z bieżącą konserwacją oprogramowania, sprzętu i peryferii.


Small Business

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 Wf-Mag

System przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo - wartościowej w firmach o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności.