Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

602 761 526

O Nas


Firma Le Gross istnieje na rynku od 1996 roku. Działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży i serwisu komputerów oraz oprogramowania, dzięki zdobytemu doświadczeniu na rynku informatycznym w roku 1997 poszerzyliśmy zakres usług o urządzenia fiskalne.

Nasze 20-letnie doświadczenie gwarantuje satysfakcję z dokonywanych zakupów. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorstwa. Jesteśmy autoryzowanym dealerem wiodących firm w branży fiskalnej takich jak: Datecs, Innova, iPOS, Emar, Sharp. Współpracujemy z producentami oprogramowania dla firm: WA-PRO, SYMPLEX, INSERT. Zajmujemy się wdrażaniem kompletnych systemów sprzedaży (komputery, kasy, wagi, czytniki kodów kreskowych) opartych na oprogramowaniu WF-Mag i Small Business w sklepach oraz systemów finansowo-handlowych w firmach.

 

Nasza dewiza to zadowolony klient, dlatego poza sprzedażą zapewniamy naszym klientom również serwis, zarówno w siedzibie naszej firmy jaki i w razie zaistnienia takiej potrzeby u klienta w miejscu instalacji urządzeń fiskalnych i komputerów.

 

Zaufało nam już ponad 1400 sklepów i firm kupując i serwisując u nas urządzenia fiskalne.